fbpx

Sutter ZERO Diamond Ecolabel klaaspindadele 750ml

5.95 Sisaldab käibemaksu 22%

3 laos

Tootekood: KL569700 Kategooria:

Kirjeldus

SUTTER ZERO Diamond – looduslik klaasipesuvahend (ECOLABEL)

Kasutusvaldkond:
Looduslikku päritolu koostisaintega puhastusaine, mis sobib kasutamiseks kõikide pestavate pindade (k.a. peegel- ja klaaspindade) puhastamiseks. Pihustage aine otse puhastatavale pinnale, laske mõjuda ja puhastage lapi või svammiga. Ei jäta triipe. NB! Värvitud pindade puhul kontrollige eelnevalt, kas värv on pestav.

Sisaldab taimseid tooraineid (nt pindaktiivseid aineid, lahusteid), mis on saadud suhkrupeedi ja maisi töötlemisest. Õunaäädika lõhn, allergeenivaba (määrus 648/2004). Fosfaadi- ja niklivaba (sisaldus väiksem kui 0,01 ppm).

Eelised:
Täielikult biolagunev
Ei sisalda fosfaate, niklit ja allergeene
Ei tekita nahaärritust
Kasutusvalmis aine
HACCP

 

Kirjeldus:
Mitmeotstarbeline puhastusvahend kogu mööbli igapäevaseks puhastamiseks. Soovitatav akendele, peeglitele, pestavatele pindadele jne. DIAMOND toote igapäevane kasutamine võimaldab tänu ühendile lisatud mustuse sadenemise takistajatele pindade suurepärast kaitset ning kerget hooldust. Sisaldab taimseid tooraineid (nt pindaktiivseid aineid, lahusteid), mis on saadud suhkrupeedi ja maisi töötlemisest. Õunaäädika lõhn, allergeenivaba (määrus 648/2004). Fosfaadi- ja niklivaba (sisaldus väiksem kui 0,01 ppm). Dermatoloogiliselt testitud toode (plaastritest inimestel – ei ole tehtud loomkatseid). CLP-hoiatusmärgiste puudumine tähendab, et toode on ohutu nii kasutajale kui ka keskkonnale, tingimusel, et seda kasutatakse vastavalt kasutusjuhendile ning muule märgisel leiduvale infole.

Dermatoloogiliselt testitud toode (inimese plaastri test – loomkatseid ei tehta). CLP-määruse kohaselt pole ühtegi ohtlikku ainet ja seetõttu on see kasutajatele ja keskkonnale eriti sõbralik, tingimusel et järgitakse etiketil esitatud kasutusjuhendit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.