fbpx

Mineraalkosmeetika Youngblood

Mineraalkosmeetika Youngblood

Pauline Youngblood töötas pikki aastaid kosmeetikuna ja tema juurde sattus erinevate nahamurede ja lugudega naisi. Ta unistas sellisest kosmeetikast, mida võib kasutada erinevate protseduuride järel  ja erinevate nahaprobleemide korral. Kosmeetika peaks olema võimalikult naturaalne ja nahasõbralik.

Seega ta otsustas 20 aastat tagasi välja töötada just sellise sarja, mis täidab kõiki neid omadusi. Youngblood mineraalkosmeetika saigi selle sarja nimeks- tema enda nime järgi. Igal naisel on oma lugu ja Pauline soovib, et kosmeetika muutaks naised enesekindlaks, et rääkida oma lugu. Oma elulugu!

Youngblood mineraalkosmeetika toodete valikus on puudrid ja puuderkreemid, põsepunad ja ,, highlighterid,, lauvärvid, silmapliiatsid, ripsmetuššid ja huulepulgad ning läiked. Kõik, mida meigi tegemisel vaja võiks minna. Need tooted sobivad meikaritele kui ka koduseks kasutamiseks. Tulemus on ühtemoodi  täiuslik.

Neid tooteid sobivad tundlikule nahale, akne probleemide ja rosaatsea korral,  pärast võitlust vähiga(kuna siis on nahk eriti tundlik) ja loomulikult ka normaalsele ja kombineeritud nahale.

Youngblood mineraalkosmeetika on vegan parabeenivaba, talgivaba(ei ummista poore ja laseb nahal hingata), gluteenivaba ja mineraalõlide vaba ning tooteid ei testita loomadel. Tooted teeb eriliseks see, et mineraalid on jahvatatud imepeeneks tolmuks, mis annab hea katvuse.

Ilus naine on enesekindel naine!

Mineraalkosmeetika – ilucentrum.ee


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117