fbpx

Juuksepalsam

Juuksepalsam

Korraliku juuste pesemise juurde kuulub šampoon ja kindlasti ka juuksepalsam. Liigne rasu, mustus ja tolm eemalduvad pesemise käigus peanahalt ja juustelt. Eelkõige peseme me peanahka ja šampoonine vahutav vesi langeb juuste otstele ning kergelt mudime ka juukseid kogu pikkuses. Juukseid pole vaja eraldi hõõruda šampooniga. Piisab kergest mudimisest. Šampoon avab juukse soomuse, et kõik ebavajalik saaks eemadatud. Puhas juuks on kergelt krudisev. Saad kontrollida nii, et näppudega libistad mööda juukseid suunaga peanahast eemale.

Juuste pesemise juurde kuulub kindlasti ka palsam. Palsam sulgeb juukse soomuskihi ja juuksed muutuvad siidiseks ning libedaks. Kui me palsamit ei kasuta, siis tasapisi hakkab karvast eemalduma ka niiskus ning karv muutub karedaks ja hapraks. Juuksed muutuvad kuivaks ja tuhmiks, sest ka värvitud juuste pigment kaob juuksest kiiremini. Palsam peab lõpetama juuste pesemise.

Palsameid on erinevaid vastavalt sellele, kuidas neid kasutada.  Kõige rohkem kasutatakse mahapestavat palsamit. Peale šampooniga pesemist kanda palsam kindlasti rätikukuivadesse juustesse( sest nii toimivad palsamis olevad ained paremini. Liiga märgadelt juustelt voolab lihtsalt palsam maha.) ja hoida mõned minutid ning seejärel loputada. Lisaks on väga mugav kasutada pähejäetavat kreempalsamit ja pähejäetavat spreipalsam. Nagu nimigi ütleb, siis erinevus seisneb koostises. Pea aga meeles, et pähejäetavad palsamid pole nii tugevalt niisutavad ja aegajalt neid kasutada on hea. Enamasti jää ikka mahapestava palsami sõbraks.

Palsamid on erineva toimega ja vastavalt sellele ka erinevale juuksetüübile:

*silendav palsam lokkis ja kahustele juustele

*värvikaitsega palsam

*niisutav palsam kuivadele juustele

*kohevust andev palsam

*läiget andev palsam normaalsetele juustele

Kogu palsami valik Palsamid  – ilucentrum.ee

Näitan 1–12 tulemust 21-st


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117