fbpx

Juuksehooldus

Ilusad juuksed kasvavad tervest peanahast!

Kui tihti pöörad Sina tähelepanu oma juuksehooldustoodetele?
Kõik saab alguse pea pesemisest ja šampooni valikust. Tavaliselt peseb inimene oma juukseid üle päeva või siis paari päeva tagant. See on normaalne ja usalda oma sisetunnet. Ei ole olemas õiget ega valet pesemise tsüklit. Ka iga hommikune peapesu on igati õigustatud kui selleks on vajadus. Juuste tervis saab alguse peanahast ja õieti valitud pesemisvahenditest.
Juuksehooldustooteid valides tuleb ennekõike jälgida juuste ja peanaha hetkelist olukorda. Kui juured on rasused ja juukseotsad kuivad, siis millise valiku teeksid Sina? Šampooni vali peanaha järgi ja palsamit/maski juusteotste järgi. See on reegel, mis tuleb meelde jätta ja siis on valimine ka oluliselt lihtsam.

Lakme´ TEKNIA juuksehooldustooted
Ilucentrum.ee poest leiad Lakme´ juuksehooldustooted tooted. See brand on loodud Hispaanias juuksurite poolt ning on arvesse võetud erinevate klientide vajadusi, soove ja ka peanahga seotud probleeme. Kindlasti leiad omale sobivad tooted. Erinevatele peanaha probleemidele leiab lahenduse K.Therapy ravisarjast ning Teknia sari on just Sulle, kui sa hindad looduslikke ja kahjulike ainete vabasid ilutooteid. Nimelt on Lakme´ Teknia vegan koostisega, parabeeni ja mineraalainete vabad. Samuti on valikus sulfaadivabad šampoonid, mis on eriti õrnad peanahale ja sobivad kasvõi igapäevaseks pea pesemiseks. Värvi kaitsega , kohevust andvad või hoopis silendavad ning niisutavad hooldusvahendid- juuksehooldustooted peavad olema õrnad, kuid samas pesema ja hooldama sügavuti.
Teknia sari Lakmé Teknia – ilucentrum.ee

Lakme´ K.Therapy ravisari
K.Therapy ravisari on dermatoloogiliselt testitud ja tulemused on märgatavad juba nädala jooksul. See oleneb siiski inimese omapärast ja probleemi tugevusest. Kindlasti tuleb läbida kuur ja mitte jätta ravi pooleli, kui esimesed positiivsed tulemused näha/tunda on.
K.Therapy sarjast leiab lahenduse erinevatele peanaha probleemidele:
* Juuste väljalangemine
* Kuiv ja rasune kõõm
* Rasune peanahk
* Tundlik peanahk
* Ülikuiv ja ketendav peanahk
Igale peanaha- ja juukseprobleemile on lahendus. Ilusad juuksed kasvavad ainult tervest peanahast, niiet kui on mure, siis K.Therapy ravisarjast leiab lahenduse K.Therapy – ilucentrum.ee

Lakme´ TEKNIA Scalp care peanaha sari

TEKNIA SCALP CARE sari sündis peanaha ja juuste vahelise otsese seose parema mõistmise filosoofiast. Selle filosoofia kohaselt soodustab terve peanaha eest hoolitsemine vastupidavaid, tugevaid ja säravaid juukseid. Peanaha mikrobioota paraneb ja peanaha seisukord taastud. Tooted on dermatoloogiliselt testitud.


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117