fbpx

Juuste väljalangemine

JUUSTE VÄLJALANGEMINE– mure, kas ma jään kiilakaks

Iga päev langeb inimesel peast umbes 50-100 juuksekarva ja see on täiesti normaalne. Ei pea pabistama, ma luban. See on normaalne, sest ka juuksekarval on oma eluiga ning seda igal karval eraldi. Juuksekarva eluiga on umbes kolm aastat, mille jooksul läbib juuksekarv kolm faasi:

  1. Aktiivne faas kestab ligikaudu kaks aastat, millal juuksed kasvavad.
  2. Seejärel aeglustub karva kasvamine ja umbes neli kuud ta lihtsalt puhkab. Selle aja jooksul juuksekarv ei kasva.
  3. Lõpuks juuksekarv sureb ja langeb välja. Karva otsas on näha juuksesibulat( pisike pallike). Kohe hakkab langenud kohale kasvama uus karv ja sama tsükkel toimub otsast peale.

See ei ole nii, et 50 karva saavad korraga sama pikaks ja sama vanaks ning kukuvad välja. Kõik toimib loomulikult ja tavaliselt, sa ei märkagi seda.

Sa hakkad seda märkama, kui juuksekadu on tavalisest suurem ehk juuste väljalangemine muutub probleemiks siis, kui juuksehari ja duššinurk on karvu täis.

Tavaliselt langeb juukseid rohkem sügisel ja kevadel ning suvel on olukord hoopis parem.

See võib tulla ka sellest, et saame suvel päikesest rohkem D vitamiini, mis on väga oluline ilusate juuste kasvuks. Rõõmu on rohkem( puhkuste aeg) ja muret vähem. Stress on ka väga suur ,, juuste väljalangetaja,,. Me sööme rohkelt värsket ja joome rohkem vett.

juuste väljalangemine

Millised juuksehooldustooted soodustavad juuksekasvu?

Turul on väga palju erinevaid juuksekasvu turgutavaid tooteid. Mille vahel valida?

Lakme´ k.therapy active juuksehooldussarjast on väga paljud meie kliendid abi saanud, mis julgustab mind ka Sinule neid tooteid tutvustama.

Juuksekasvule aitab kaasa peanaha turgutamine väliselt aga kindlasti vaadata üle ka muud tegurid( vesi, vitamiinid, stressi vähendamine, igapäevane juuksehooldus). Juuste väljalangemist ei tohiks eirata ja selle probleemiga tuleb tegeleda varakult.

Lakme´ k.therapy active juuksehooldussari väljalangemise pidurdamiseks

Juuksekasvu parandamiseks ja väljalangemise peatamiseks on erineva toimega tooted-  aktiveerivad, stimuleerivad ja tugevdavad.

Sellest sarjast leiab:

  1. Šampoon ergutab vereringet ja aitab juuksekarva kasvule kaasa. Sobib igapäevaseks kasutamiseks, kuna PH on neutraalne.
  2. Juuksemaskis olev keramiidide kompleks annab juustele tugevust. Juuksekarv on tugevam ja ei murdu.
  3. Pähejäetavad ampullid stimuleerivad juuksesibulat ja aitavad uuel karval kasvada tugevamana.
  4. Pähejäetav losjoon taastab peanahka ja annab juustele elujõudu.

Lakme´ k.therapy active sari on mõeldud just juuste väljalangemise pidurdamiseks, kuid ei tee paha ka kasutada seda sarja lihtsalt  juuste turgutamiseks. Kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Juuste väljalangemine  – ilucentrum.ee

Näitan kõiki 7 tulemust


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117