fbpx

Juuste seerumid ja õlid

Juukseõlid ja seerumid

Õli on märgumatu ja rasvlahustuv aine, mis liigitatakse keemilise ehituse ja omaduste järgi  mineraalseteks ja orgaanilisteks. Algselt on kõik õlid siiski orgaanilist päritolu, kuid naftat loetakse mineraalseks, kuna see on tekkinud väga pikaajaliste geokeemiliste protsesside tagajärjel ning seda ammutatakse geoloogilistest leiukohtadest. Niiet kui pakendil on kirjas mineraalõlide vaba, siis see ei sisalda naftast saadud õli.

Paljusid taimseid õlisid kasutatakse kosmeetikas ja juuksehoolduses. Populaarsemad õlid on argaaniaõli, makadaamiaõli, chiaõli, kookosõli, oliiviõli ja mandliõli. Lakme´ kasutab oma toodetes ainult taimedest saadud õlisid ja toodetele on lisatud eraldi juurde kiri mineraalõlide vabad.

Juukseõli võib kasutada peale igat juuste pesu. Tavaliselt kasutatakse rätikuivadel juustel ja pigem juuste otstel. On olemas loomulikult ka erandeid ja kuiva peanaha puhul sobib õli või seerum ka peanahale. Kuiv ja ketendav peanahk kipub sügelema ja seerumid aitavd väga hästi ebameeldivat olukorda leevendada. Peanahk saab niisutatud ja kihelus kaob.

Talvel kipuvad juuksed olema eriti kuivad ja siis on mul sulle hea nipp- juuksemaski sisse pane paar tilka õli ja kasuta juuksemaski nagu ikka. Kui juuksemask on maha loputatud, siis rätikukuivadesse juustesse lisa taaskord väikeses koguses õli. Topelt niisutus ja säravamad juuksed on garanteeritud.

Juukseõlid ja seerumid kaitsevad juukseid, sest niisutatud ja elastne juuksekarv ei murdu nii kiiresti. Siledamad, hästi kammitavad ja siidised juuksed on iga naise unistus. Miks siis mitte proovida Lakme´ juukseõlisid ja seerumeid.

Näitan kõiki 10 tulemust


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117