fbpx

Kreemid

Kreem

Kreem (prantsuse sõnast crème ‘piimakoor’) on pastataolise rasvaine (näiteks vaseliini, taimse  rasva või õli) vesiemulsioon ehk teisisõnu  kreem on õli ja vee segu, mille koostis on vedel ja on kergesti määritav. Kreemidel on erinev paksus vastavalt sellele, millisele nahale on see mõeldud. Paksema ja tihkema kreemi koostises on rohkem rasvainet ja vähem vett ning sobib kuivemale nahale. Vedelama koostisega kreem on mõeldud just rasusemale nahale, sest rasune nahk tahab pigem kerget niisutust.

Kreeme kasutame tavaliselt sellepärast, et nahk kipub kuivama ja siis on ka kortsukesed kiired tekkima. Niisutatud nahk on elastsem ja niimoodi saame me pidurdada ka naha enneaegset närtsimist.

Kreeme on väga erinevaid: näokreemid( päeva ja öökreem), silmakreem, kehakreem, jala- ja kätekreem. Igale kehaosale on erinev kreem just sellepärast, et meie nahk on samuti väga erinev erinevas kehapiirkonnas. Silmakreem on tavaliselt väga õrn, sest silmaümbruse nahk on eriti tundlik. Samal ajal kehakreem võib olla niisutav ning kerge sädelusega ja see sobibki ainult kehale. Me ei tohi ära unustada ka oma käsi ja jalgu, mis tegelikult saavad kõige rohkem koormust ja vananevad ka kõige kiiremini.

Käsi peseme päevas oi kui palju kordi ja peale igat pesukorda vaevalt, et haarame kätekreemi ja kreemitame. Gamila Secreti kreemid on naturaalsetest õlidest ja neutraalse lõhnaga. Kerge koostisega kreem imendub ilusti nahka ja ei jää ebameeldivat kleepuvat kihti. Nende kreemide suur pluss on see, et peale pesu on käed endiselt siidised ja ei vajagi uuesti käte kreemitamist. Samuti on lood jalakreemiga. Jalakreem lõõgastab mõnusalt väsinud jalgu ja paksem nahk jalataldadel ei teki nii kiiresti.

kreem

Näitan ainukest tulemust


Warning: Undefined array key "pages" in /data05/virt69777/domeenid/www.ilucentrum.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117